Послуги Бульдозера Львів


Оренда бульдозера ДТ 130 – 900 грн.

Мінімальне замовлення 8 годин. Контакти: +380986947488. Габаритні розміри: 5193х2475х3085 мм. Тяговий клас: тс 6. Вага: 12720 кг. 900 грн. Одним з важливих етапів зведення об’єкта є земляні роботи. Оренда бульдозера ДТ 130 незамінна при ритті котловану і траншей, вирівнюванні ландшафту, вивезення грунту у відвал. Головними перевагами будівельного обладнання є висока ...
Замовити

Оренда бульдозера ДТ 75 – 750 грн.

Мінімальне замовлення 8 годин. Контакти: +380986947488. Тяговий клас: тс 3 / (5). Вага з обладнанням: 7,4 т. 750 грн. Бульдозер в основному використовується для зрізання і переміщення шарів грунту, а також сипучих будівельних матеріалів. Він незамінний при проведенні будівництва доріг або гідротехнічних споруд, великих будівельних об’єктів. Оренда бульдозера ДТ 75 ...
Замовити

Оренда Бульдозера 170т. – 900 грн.

Мінімальне замовлення 8 годин. Контакти: +380986947488. Габаритні розміри: 5193х2475х3085 мм. Тяговий клас: тс 6. Вага: 12720 кг. 900 грн ...
Замовити


Оренда бульдозера у Львові та області з гарантією якості

Сучасна будівельна індустрія, в тому числі дорожні роботи, вже неможливі без використання спеціальної техніки, наприклад, бульдозерів, екскаваторів чи автокранів. Сучасні високоспеціалізовані машини здатні викопувати глибокі траншеї, піднімати вантажі та виконувати чимало інших складних робіт.

Навіщо брати в оренду бульдозер

Це самохідна машина, призначена для виконання землерийних робіт. Конструкція складається із трактора або тягача на гусеничному чи колісному ходу. За допомогою такої техніки можна легко переміщати ґрунти, користі копалини та будівельні матеріали. Без оренди бульдозера також не обійтися при рекультивації та на розкопках кар’єрів. По суті ця спец. техніка здатна навіть перевернути гори.

Де знайти бульдозер

Найбільш вигідне рішення – замовити послуги бульдозерів в компанії Євро Інвест Буд Яка знаходиться у місті Львів. Ми швидко доставимо техніку на місце виконання робіт. Машини надаються у місті Львів та деяких районах області. В оренду можна взяти такі бульдозери:

  • ДТ 75. Його маса складає 7,4 тонни. Механізми на гусеничному ходу призначена для виконання земляних робіт, планування ґрунту, вирівнювання ділянок, розчистки територій та риття котлованів.
  • Т 130. Маса машини сягає 12 тонн. Спец. техніка призначена для виконання великих обсягів роботи. Гусенична тяга робить трактор маневреним, що дозволяє використовувати його для різних завдань. Оснащення додатковим обладнання легко перетворює трактор на надпотужний механізм, здатний впоратися з найскладнішими задачами.
  • Т-170, який важить понад 15 тонн. Машина на гусеничному тракторі спеціального та загального призначена має десятий тяговий клас. Головна перевага– можливість використовувати в будь-яких погодних умовах та місцевості. Керувати технікою досить легко, вона маневрена та швидко впорається з великими обсягами, особливо якщо нею керує досвідчений машиніст.

Якщо ви не знаєте що саме обрати, дзвоніть за номерами, вказаними на сайті і наші спеціалісти допоможуть обрати техніку, виходячи із поставлених завдань.

Ціни на послуги бульдозера у Львові

Характеристики                                                                                    Ціна


1. ДТ-75
Вага: 5,2 т                                                                                   750 грн/год
Ширина відвалу: 2,52 м


2. Т-130
Вага: 14,5 т                                                                                900 грн/год
Ширина відвалу: 3,31 м


3. Т-170
Вага 15 т                                                                                    900 грн/год
Ширина відвалу: 3,31 м


Альтернативні варіанти

Євро Інвест Буд надає послуги будівельної спецтехніки понад 10 років. Наш досвід говорить, що будь-який трактор, який оснастили відвалом може виконувати функцію планування. Якщо доводиться працювати з невеликими об’ємами, можна замовити послуги екскаватора, який може копати, здійснювати погрузку, працювати гідромолотом чи навіть бурити.
Щоб зекономити час, краще обговоріть обсяги роботи із нашими менеджерами. Залежно від об’єкту та масштабів може бути запропонована інша техніка, яка впорається зі завданням без проблем. Бульдозер Львів.

Чому варто звернутися в Євро Буд Інвест

Орендувати спецтехніку вигідно, особливо якщо мова йде про разову роботу. Ми надаємо послуги будівельної техніки, в тому числі бульдозерів. Працювати з нами суцільна перевага, і ось чому.

  • Кваліфіковані оператори. У нас працюють машиністи та водії які мають багаторічний досвід.
  • Оптимальна ціна. Вартість оренди стартує від 750 гривень на годину, проте мінімальне замовлення на усю зміну, це 8 годин. Відлік часу рахується з моменту прибуття машини на об’єкт.
  • Якість та надійність. Ми проводимо усі огляди та регулярно обслуговуємо усі наші активи, тому ймовірність поломок близька до нуля.

Дзвоніть нам за номером +380986947488 та наші спеціалісти допоможуть обрати потрібну техніку. Ми маємо багато іншої спецтехніки, а саме: екскаватори, грейдери, бетономішалки, автовишки, тягачі та інша.

Часті запитання

В скільки обійдеться оренда бульдозера у Львові?

Ціна розраховується індивідуально для кожного замовника. Проте зазначимо, що мінімальна вартість за годину складає 750 гривень. Машина надається лише на всю зміну, а це 8 годин. Тому мінімальна вартість за робочу зміну складе 6000 гривень. Зазначимо, що у ціну включена робота машиніста та паливо.
Для яких завдань підходить оренда бульдозера Львів?
Модифіковані трактори – універсальні, тому сфера їх використання досить широка: корчування заростів, рекультивація, розчистка сміття чи снігу, обладнання будівельних майданчиків, дорожньо-ремонтні роботи та багато іншого.
Як взяти будь-який механізм у нас в оренду у Львові?
Дзвоніть за номером +380986947488, розкажіть про роботу, яку потрібно виконати та наші спеціалісти допоможуть підібрати потрібну машину. В обумовлений час техніку доставлять на об’єкт.


Інша техніка


Також ми знаходимось

в Белзі                    в Бібрці                  в Бориславі


в Бродах                 в Буську                 в Добромилі


в Дрогобичі           в Дублянах            в Глинянах


в Городоку             в Ходорові             в Хирові


в Жидачеві            в Жовкві                в К.Бузьки


в Комарному         у Львові                  в Моршині


         в Мостиськах        в Миколаєві           в Новояворівську


         в Н. Калинові         в Н. Роздолі           в Перемишлянах


         в Пустомитах        в Радехові               в Рава Руський


         в Рудках                  в Самборі                в Сколе


         в Сокалі                   в Соснівці                в С. Самборі


          в Стебнику              в Стрию                   в С. Вишні


          в Трускавці             в Турці                      в Угнові


          в В. Мостах