Послуги

Оренда екскаватора та іншої будівельної техніки у місті Львів

Планується завантаження сипучих матеріалів чи розробка ґрунтів? На зміну важкій роботі землекопів прийшли потужні екскаватори. Вони здатні за один день підняти тисячі кубометрів землі. Компанія Євро Інвест Буд пропонує послуги екскаватора у Львові. Техніка надається з водієм-оператором та паливом.

Який екскаватор обрати

 

Риття траншей, розробка котлованів, підйом і переміщення вантажів, планування території під будівництво, прибирання будівельного сміття, снігу чи сипучих матеріалів – це далеко не всі завдання з якими впорається екскаватор. Купляти власну будівельну техніку немає сенсу, якщо потрібно виконати одноразовий обсяг роботи. В такому випадку в пригоді стане оренда спецтехніки, послуга доступна приватним та корпоративним клієнтам у Львові  та Львівській області недорого.

Орендувати можна такі механізми:

 

·         Багатофункціональний екскаватор CAT 318. Компанія Євро Інвест Буд пропонує оренду повноповоротного екскаватора у Львові. За рахунок повороту кабіни навколо своєї осі, машина може працювати без сліпих зон та чудово виконувати роботи в важкодоступних місцях чи на будівництвах з обмеженим простором. Машина компактна, тому здатна виконувати завдання в умовах щільної забудови. До того ж Катерпілер 318. швидко пересувається за рахунок колісного ходу і сучасній гідравлічній системі.

·         Колісний екскаватор Атлас 1304. Ця машина створена для глибинного копання. Конструкція складається з гідравлічної стріли з телескопічною рукояткою з трьома подовжуючими секціями та грейфером. Екскаватор здатен рити колодязі глибиною до 16 метрів. Висота вивантаження сягає 285 см, що дозволяє подавати ґрунт одразу на самоскид. Надійна конструкція машини здатна працювати з будь-якими матеріалами на складних ділянках. Оренда повноповоротного екскаватора допоможе впоратися із найскладнішими завданнями.

·         Екскаватор навантажувач JCB 3CX. Задня стріла має телескопічну конструкцію, що виділяє машину на фоні інших екскаваторів. Стріла зміщується на каретці вправо та вліво відносно трактора. Передній ківш перетворює машину на універсальний механізм. Екскаватор достатньо потужний, він чудово підходить для завантаження ґрунту чи будівельного сміття на самоскиди. Варто зазначити, що до гідравлічної системи можна підключити водяну помпу чи відбійний молоток, що розширює спектр виконуваних завдань.

 

 

Якщо у вас виникають труднощі з вибором техніки, дзвоніть за номером +380986947488 і ми допоможемо підібрати спецтехніку.

 

Ціни на послуги екскаватора Львів

Характеристики Екскаваторана

Ціна

1. Екскаватор Атлас 1304

Об’єм ковша: 0,8м3

Глубина копання: 5,3 м

Вага: 12,8т

850 грн/год

2. Екскаватор Cat 318

Об’єм ковша: 1,3м3

Глубина копання: 6,8м

Вага: 20,2т

950 грн/год

3. . Екскаватор JCB CX3

Об’єм ковша: 0,3м3

Глубина копання: 4,2м

Вага: 3т

750 грн/год

 

 

Чому вигідно скористатися послугами будівельної техніки

 

Замовити послуги повнопоротного екскаватора чи скористатися послугами іншої спец. техніки вигідно, пропонуються наступні умови:

·         Оренда коштує недорого, ціна стартує від 750 грн, орендувати машину можна лише на всю зміну, тобто на 8 годин.

·         Час роботи рахується з моменту прибуття екскаватора на об’єкт.

·         В ціну оренди входить вартість палива.

·         Екскаватором керує досвідчений оператор.

Більше того, техніка буде доставлена на об’єкт, вам не потрібно турбуватися про перебазування. Оренда – це доступний спосіб скористатися спец. технікою за низьку ціну, адже орендувати екскаватор можна дешево, якщо порівнювати з покупкою власної машини. Стоянка та ремонт оплачується орендодавцем. Пропонується техніка від кращих світових брендів.

 

Подзвоніть нам прямо зараз чи залиште заявку на сайті, наш менеджер оперативно зв’яжеться з вами щоб оформити заявку на оренду повноповоротного екскаватора чи замовити інші послуги будівельної техніки.

Чому варто працювати з Євро Інвест Буд

 

Взяти в оренду спец техніку вигідно. Чимало наших клієнтів працюють з нами в довгостроковій перспективі і на це є свої причини:

·         Великий вибір техніки. Ми пропонуємо великий вибір машин: екскаватори, автокрани, тягачі, грейдери, самоскиди та інші послуги будівельної техніки.

·         Комплексний підбір. У нас можна підібрати техніку для будь-яких завдань. Просто поясніть що потрібно зробити і наші спеціалісти доставлять потрібні машини.

·         Обслуговування. Наша техніка регулярно проходить техобслуговування, ви гарантовано отримаєте справні машини, які швидко впораються з будь-якими завданнями.

 

 

Часті запитання

 

Скільки копає екскаватор за годину:?

 

Об’єм ковша CAT 318- 1.3м3, що дає йому змогу викопати близько 100 кубометрів за 60 хвилин. Якщо говорити про глибину, то за лічені хвилини можна вирити траншею від 3 до 5 метрів. На швидкість впливає об’єм ківша, тип ґрунту, погодні умови та рівень кваліфікації оператора.

 

Який екскаватор обрати для риття котловану при будівництві?

 

Якщо потрібно викопати котлован під дачу чи приватний дім, вистачить невеликого екскаватора, наприклад, Атлас 1304. В важкодоступних місцях чи на нестійких ґрунтах знадобиться гусеничний екскаватор. Колісні екскаватори, в тому числі повноповоротні, чудово підходять для риття котловану в вигляді вузької траншеї.

 

Скільки коштує оренда екскаватора?

 

Вартість оренди стартує від 750 грн за годину, однак замовити техніку можна на всю зміну, тобто на 8 годин.